| МОК: | 900 кг |
| цена: | Подлежит обсуждению |
| Стандартная упаковка: | 25kg Carton+900kg/Pallet |
| Срок доставки: | 30 дней |
| Метод оплаты: | L/C, T/T, OA |
| Пропускная способность: | 500 т/месяц |
| Style | Heavy Hexagon Bolt |
| Standard | ISO7411 |
| Size | M12-M30 |
| Class | 4.8, 5.8, 6.8, 8.8, 10.9, 12.9 |
| Coating | black, zinc, HDG, Heat treatment, plain, etc. |
| Material | Carbon steel & Stainless Steel |
| Packing | bulk/ boxes in cartons, bulk in poly bags/ buckets, etc. |
| Pallet | solid wood pallet, plywood pallet, ton box/bag, etc. |
| Shipment Port | Shanghai & Ningbo |
![]()
| Screw Thread d |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
| МОК: | 900 кг |
| цена: | Подлежит обсуждению |
| Стандартная упаковка: | 25kg Carton+900kg/Pallet |
| Срок доставки: | 30 дней |
| Метод оплаты: | L/C, T/T, OA |
| Пропускная способность: | 500 т/месяц |
| Style | Heavy Hexagon Bolt |
| Standard | ISO7411 |
| Size | M12-M30 |
| Class | 4.8, 5.8, 6.8, 8.8, 10.9, 12.9 |
| Coating | black, zinc, HDG, Heat treatment, plain, etc. |
| Material | Carbon steel & Stainless Steel |
| Packing | bulk/ boxes in cartons, bulk in poly bags/ buckets, etc. |
| Pallet | solid wood pallet, plywood pallet, ton box/bag, etc. |
| Shipment Port | Shanghai & Ningbo |
![]()
| Screw Thread d |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|